Kancelaria Doradcy Podatkowego Anna-Ornaf Andrzejewska
> Napisz do nas Mapa witryny
Biuro Rachunkowe

Zakres usług

- doradztwo w zakresie zakładania i likwidacji działalności gospodarczej
- wybór korzystnej formy opodatkowania
- wyprowadzanie zaległości 
listy płac i dokumentacja kadrowo-płacowa
- rozliczenia składek ZUS
- wnioski i deklaracje dla celów PFRON
- elektroniczne deklaracje podatkowe 
- usługowe prowadzanie ksiąg rachunkowych
- podatkowe księgi przychodów i rozchodów
- ryczałt od przychodów ewidencjonowanych
- ewidencje i rejestry podatkowe dla celów VAT
- ewidencje środków trwałych i wyposażenia
- wnioski kredytowe i analizy ekonomiczne
- doradztwo podatkowe
- audyty ksiąg podatkowych
- reprezentacja podatnika przed organami podatkowymi, skarbowymi, egzekucyjnymi i ZUS
- zastępstwo w trakcie kontroli podatkowych
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w zgłoszeniu przez Kancelarię Doradcy Podatkowego Anna-Ornaf Andrzejewska z siedzibą w Łodzi przy ul. Brukowej 6/8 lok. 215 na potrzeby realizacji zgłoszenia.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów marketingowych i statystycznych, w trakcie a także po wygaśnięciu usług realizowanych przez Serwis. Dane nie będą udostępniane innym podmiotom. Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 R. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych) dane zamieszczam dobrowolnie, mam prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania i żądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych.
* Prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Bez jej oznaczenia nie będzie możliwe wysłanie formularza, a także przesłanie Państwu odpowiedzi drogą elektroniczną. W każdej chwili przysługuje Państwu prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania, usunięcia, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Doradcy Podatkowego Anna-Ornaf Andrzejewska. Podanie danych osobowych, które przetwarzane będą w celach marketingowych jest dobrowolne.
Polecamy
> Na górę
> Polityka prywatności
Projekt i wykonanie BerMar multimedia