Kancelaria Doradcy Podatkowego Anna-Ornaf Andrzejewska
> Napisz do nas Mapa witryny
Biuro Rachunkowe

Biuro Rachunkowe

Prawo podatkowe jest skomplikowane i zmienia się niezwykle często. Zajmując się rachunkowością i podatkami w Państwa firmie musimy być zawsze na bieżąco z przepisami prawa podatkowego. 
Regularnie uczestniczymy w szkoleniach korporacyjnych z zakresu podatku VAT, podatku dochodowego i stosowania prawa podatkowego. Poza wyliczaniem podatków i prowadzeniem obowiązkowej dokumentacji podatkowej, zajmujemy się także bieżącą obsługą, doradzaniem i wyjaśnianiem ewentualnych wątpliwości. 
Klient powierzając nam sprawy swojej firmy ma zagwarantowany łatwy kontakt z osobą, która w biurze zajmuje się jego dokumentacją, ma możliwość uzyskania szybkiej informacji oraz porady na interesujący temat od doradcy podatkowego jak również może liczyć na wyręczenie go w codziennych kontaktach z urzędami i instytucjami - nie wyłączając kontroli. 
Staramy się monitorować i analizować sytuację finansowo-księgową klienta, aby wychwycić wszelkie nieprawidłowości bądź zasugerować korzystne rozwiązania. 
Współpracujemy z licencjonowanymi biurami rachunkowymi, radcami prawnymi, specjalistami w zakresie BHP, p.poż, ochrony środowiska, kadr i płac oraz ZUS w celu zapewnienia wysokiego poziomu kompletnej obsługi naszych klientów.
Oferujemy obsługę z wykorzystaniem kontaktu mailowego, telefonicznego, wideokonferencji - jesteśmy do dyspozycji w zasadzie na każde żądanie, zapewniamy szybki czas reakcji oraz regularny odbiór dokumentów z siedziby naszego Klienta. 
Dbamy o to, aby klient był zadowolony ze współpracy z nami, każdego traktujemy indywidualnie i zawsze znajdujemy dla niego czas. 

Polecamy
> Na górę
> Polityka prywatności
Projekt i wykonanie BerMar multimedia