Kancelaria Doradcy Podatkowego Anna-Ornaf Andrzejewska
> Napisz do nas Mapa witryny
... tarcze antykryzysowe - pomoc finansowa dla przedsiębiorców
Poradnik

Poradnik

..... rozpoczynasz działalność gospodarczą i potrzebujesz praktycznych porad oraz informacji napisz, a my przygotujemy obszerny materiał i opublikujemy na stronie.

..... interesują Cię konkretne tematy np.
  • pomoc finansowa w związku z COVID-19
  • JPK (jednolity plik kontrolny)
  • obowiązek elektronicznego składania deklaracji VAT
  • sprzedaż w Internecie
  • handel w krajach UE
  • import usług 
skorzystaj z formularza na stronie i zadaj pytanie.

Zapraszamy.


* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w zgłoszeniu przez Kancelarię Doradcy Podatkowego Anna-Ornaf Andrzejewska z siedzibą w Łodzi przy ul. Brukowej 6/8 lok. 215 na potrzeby realizacji zgłoszenia.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów marketingowych i statystycznych, w trakcie a także po wygaśnięciu usług realizowanych przez Serwis. Dane nie będą udostępniane innym podmiotom. Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 R. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych) dane zamieszczam dobrowolnie, mam prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania i żądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych.
* Prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Bez jej oznaczenia nie będzie możliwe wysłanie formularza, a także przesłanie Państwu odpowiedzi drogą elektroniczną. W każdej chwili przysługuje Państwu prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania, usunięcia, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Doradcy Podatkowego Anna-Ornaf Andrzejewska. Podanie danych osobowych, które przetwarzane będą w celach marketingowych jest dobrowolne.
Polecamy
> Na górę
> Polityka prywatności
Projekt i wykonanie BerMar multimedia