Kancelaria Doradcy Podatkowego Anna-Ornaf Andrzejewska
> Napisz do nas Mapa witryny
COVID-19

COVID-19

.... 8 marca weszła w życie ustawa ws. szczególnych rozwiązań związanych z koronawirusem SARS-CoV-2, która nałożyła na wszystkich, w tym przedsiębiorców, wiele nowych obowiązków   a w szczególności obowiązek zadbania o bezpieczeństwo własne, bliskich i pracowników poprzez zminimalizowanie koniecznych kontaktów osobistych i służbowych.
Zarządzona „narodowa kwarantanna” i ogłoszony stan epidemiczny w całym kraju, zalecenia i wytyczne GIS oraz instynkt samozachowawczy skłonił nas do podjęcia szeregu działań mających na celu zapobiegnięcie zarażaniu i zarażeniu się koronawirusem, a tym samym przeciwstawieniu się jego rozprzestrzenianiu. 
W związku z tym od 10 marca do odwołania zmieniliśmy tryb pracy Kancelarii:
  • biuro Kancelarii przy ul. Brukowej 6/8 pozostaje nieczynne do odwołania
  • wszyscy pracujemy zdalnie poza biurem w pełnym kontakcie  telefonicznym i e-mailowym
  • przyjmujemy dokumenty wyłącznie w postaci elektronicznej:                

a) generowane z programów komputerowych

- pliki JPK-VAT, JPK-FA

- pliki komunikacji w formacie .epp

b) skanowane dokumenty zapisane do formatu .pdf lub .jpg

c) zdjęcia dokumentów w formacie .jpeg np. z telefonu

dotyczy to wszystkich dokumentów papierowych, dotychczas przekazywanych do Kancelarii, takich jak faktury sprzedaży, faktury zakupu, raporty z kas fiskalnych, wyciągi bankowe, kasowe, przelewy itp.
Zachęcamy do przeglądania informacji zamieszczanych na stronie, postaramy się informować o ważnych przepisach i dostępnych programach pomocowych dostępnych dla przedsiębiorców.
Miejmy nadzieję, że uda nam się wszystkim przetrwać ten trudny czas i jak najszybciej zobaczymy się w nowej zdrowej rzeczywistości. 

Polecamy
> Na górę
> Polityka prywatności
Projekt i wykonanie BerMar multimedia